Last Minute Dovolenka Bulharsko 2014 na besttravel.sk

Všeobecné informácie

Krajina je súčasťou Balkánu, rozprestiera sa na 110.910 kilometroch štvorcových. Má priblížne 7.3 miliónov obyvateľov. Hlavné mesto je Sofia, kde žije priblížne 1.5 miliónov obyvateľov. Bulharsko začína byť populárne medzi turistami iba teraz, to však ale neznamená, že dovolenka pri mori tu bude nudná. Každý rok navštevuje Bulharsko čoraz viac dovolenkárov, stavajú tu tie najmodernejšie hotelové komplexy a zariadenia. Pobrežie Čierneho mora je ideálna pre Vašu dovolenku cez leto 2013, letoviská ako Primorsko, Carevo, Zlaté piesky, Varna alebo Burgas sú obľúbené destinácie dovolenkárov. V našej akciovej ponuke nájdete first minute alebo last minute pobyty do Bulharska za veľmi priateľské ceny.

Turistické oblasti a strediská  


Burgas - Mesto Burgas je druhé najvačšie letovisko v Bulharsku. Prístavné mesto s bohatou históriou je rekreačná a kultúrna centrála oblasti, nachádza sa tu medzinárodné letisko ktorá je brána k pobrežiu Čierneho mora.

Nesebar - Malé ale popularne letovisko sa nachádza v blízkosti obľúbeného strediska Slnečné pobrežie. Nájdete tu historické pamiatky a krásne pláže, odporúčame návštevu letoviska Nesebar všetkým. Last minute dovolenka Bulharsko!

Primorsko - Veľmi populárne Primorsko je obľúbená destinácia pre mladých dovolenkárov. Letovisko obklopujú dve dlhé pláže - južná a severná, na promenáde sa nachádza množstvo stánkov, kaviarní, barov a diskoték.

Slnečné pobrežie - Najvačšie a najpopulárnejšie stredisko pre dovolenkárov v Bulharsku je Slnečné Pobrežie. Dovolenka pri mori v Bulharsku cez leto 2013? Prečo nie! Slnečné pobrežie je vhodná naozaj pre všetkých, nádherné a čisté pláže sem lákajú dovolenkárov v letnej sezóne.

Sozopol - Krásne a historické rybárske mestečko Sozopol je nádherne stredisko pre Vašu perfektnú dovolenku pri mori. Pláže sú čisté a pokryté pekným zlatým pieskom. Last minute dovolenka Bulharsko!

Varna - Tretie najvačšie mesto v Bulharsku je Varna. Tak isto ako Burgas, Varna je tiež prístavné mesto s medzinárodným letiskom. Prímorské stredisko je atraktívna destinácia pre mladých turistov, nočný život v meste je naozaj pestrý, nachádza sa tu množstvo barov a diskoték.

Zlaté piesky - Najmodernejšie turistické stredisko v Bulharsku na nachádza na severnom pobreží Čierneho mora. 5 km dlhá pláž je ocenená Modrou vlajkou čistoty. Letovisko sa nachádza v prekrásnom lese pod horami, ktorá dá Vašej dovolenke tú čarovnú atmosféru na ktorú nikdy nezabudnete. Last minute dovolenka Bulharsko!

Albena - Letovisko Albena je jedno z najluxusnejších v Bulharsku. 5 kilometrov dlhá, piesočnatá pláž je vhodná pre všetkých. Dovolenka v Bulharsku može byť jedinecňá, keď sa rozhodnete navštíviť túto krajinu určite si nájdete vhodnú first minute alebo last minute ponuku pre Vás na našich stránkach.


Zväčšiť mapu