Last Minute Dovolenka Cyprus 2014 na besttravel.sk

Všeobecné informácie Last minute dovolenka Cyprus
Cyprus je tretí najvačší ostrov v Stredozemnom mori, rozkladá sa na 9 250 km štvorcových. Má priblížne 800 000 obyvateľov. Ostrov sa rozedluje na dve časti. Turecká časť je na severnej strane ostrova, grécka časť je na južnej. Hlavné a najvačšie mesto ostrova je Nicosia (Nikózia) pre turkov známe ako Lefkosha.

Dovolenkári navštevujú predovšetkým tú južnú, grécku časť ostrova. Pláže sú tu nádherné, služby na ostrove uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Vyberte si z našej ponuky last minute alebo first minute pobytov a určite si nájdete tú Vašu vysnívanú dovolenkovú destináciu na leto 2013. Keď dovolenka pri mori, tak Cyprus Vás určite nesklame!

Dovolenkové lokality  


Larnaka - Tretie najvačšie mesto na ostrove má medzinárodné letisko a prístav. Turistické centrum ostrova Larnaka je vyborné miesto pre Vašu vysnívanú dovolenku. Klasická dovolenka pri mori alebo aktívna dovolenka spojená s výletmi, Larnaka je super destinácia pre všetkých! Akciová ponuka last minute ale aj first minute pobytov umožnuje návštevu ostrova naozaj pre každého.

Ayia Napa  - Stredisko Ayia Napa je stvorená pre mladých dovolenkárov. Atmosféra v letovisku je podobná ako na ostrove Ibiza. Mesto je plná britských turistov, barová a klubová scéna v Ayia Napa je ideálna pre fanúšikov modernej tanečnej a elektronickej hudby. Keď už máte dosť zábavy, piesočnaté pláže strediska sú ideálne pre Vášu relaxáciu. Last minute dovolenka Cyprus!

Limassol - Druhé najvačšie mesto na Cypre má priblížne 200 000 obyvateľov. Hlavný a najvačší prístav na ostrove sa nachádza v Limassol. Odporúčame navštíviť staré mesto a historické byzántske pamiatky v hrade. Ochutnajte si skvelé vína alebo relaxujte na pláži, nájdete tu tiež skvelé reštaurácie s výbornou miestnou kuchyňou.  

Paphos - Mesto Paphos je plná historických pamiatok, podľa legendy sa tu narodila bohyňa lásky, Afrodité (Aphrodite). Paphos je ideálne miesto pre Váš jednodňový výlet z niektorých prímorských stredísk ostrova. Last minute dovolenka Cyprus!


Zväčšiť mapu