Last Minute Dovolenka Tunisko 2014 na besttravel.sk

Všeobecné informácie

Tunisko sa nachádza v severnej Afrike, a má okolo 9 miliónov obyvateľov. Rozprestiera sa na 163 610 km štvorcových. Hlavné mesto krajiny je Tunis, nedaleko od mesta sa nachádza aj svetoznáme, historické Kartágo. Ďalšie známe turistické destinácie sú napríklad Sousse, Hammamet, Djerba alebo Monastir.

Dovolenka pri mori v Tunisku je zábavná a jedinečná. Skvelá kuchyňa, nízke ceny a pohostinný obyvatelia krajiny prinášajú do Tuniska milióny dovolenkárov každoročne. Vyberte si z našej ponuky last minute alebo first minute pobytov, dovolenka pri mori v Tunisku je ideálny plán na leto 2013.

Dovolenkové strediská  


Sousse - Veľmi populárne stredisko na pobreží Stredozmeného mora. Nájdete tu všetky typy hotelov a rezortov. Sousse je mesto historických pamiatok, tunajšia medina je na Zozname svetového dedičstva UNESCO a boli tu natočené aj niektoré časti zo slávného filmu Indiana Jones! Last minute dovolenka Tunisko!

Hammamet - Letovisko Hammamet je veľmi obľúbená medzi dovolenkármi z celého sveta. Nádherné pláže a ideálne teploty znamenajú, že Vaša dovolenka pri mori v Hammamet bude jednoducho perfektná. Stredisko má taktiež ideálnu polohu na výlety to takých svetznámych miest ako je napríklad starobylé Kartágo. Last minute dovolenka Tunisko!

Monastir - Keď Vaša last minute alebo first minute letná dovolenka je naplánovaná do Tuniska, Vaše lietadlo s veľkou pravdepodobnosťou pristane v meste Monastir. Pevnosť Ribat je asi najznámejšia turistická atrakcia v meste.

Port El Kantaoui - Mestečko Port El Kantaoui možete navštíviť aj napríklad zo strediska Sousse alebo Hammamet. Ideálny pre jednodňový výlet pre celú rodinu, vyskúšajte si plavbu s ozajstnou pirátskou loďou! Last minute dovolenka Tunisko!

Djerba - Najvačší ostrov Tuniska je Djerba. Nájdete tu nádherné pláže a pokojnú, jedinečnú atmosféru. Odporúčame navštíviť Tunisko last minute alebo first minute a dovolenka pri mori v tejto krajine bude lacná a nezabudnutelná!

Tunis - Hlavné mesto Tunis má priblížne 700 000 obyvateľov. Odporúčame tu navštíviť hlavne medinu, starú časť mesta s typickými uličkami a bazármi. Neďaleko sa nachádza staroveké mesto Kartágo, ktoré musíte navštíviť keď strávite Vašu dovolenku v Tunisku.


Zväčšiť mapu