FAQ na Besttravel.sk | Často kladené otázky

Ako si rezervovať?

Zájazdy si môžete objednať priamo z našej strámky vyplnením formuláru alebo prostredníctvom elektronickej pošty na našej e-mailovej adrese info@besttravel.sk.  Zájazdy tiež môžete zakúpiť osobne v našej kancelári.

Garancia ceny

Cena Vami vybraného pobytu je určite rovnaká alebo nižšia ako v  hoteloch, ktoré daný pobyt ponúkajú (provízna odmena). Cena pobytu sa týmto nenavýši ( zahrňuje už aj poštovné, poradenské a sprostredkovateľské služby) našej cestovnej agentúry.

Pobyt je možné uhradiť vkladom alebo prevodom na náš účet alebo pštovou poukážkou počas rezervácie pobytu.

Zaplatiť pobyt priamo v hoteli nie je to možné, pretože na základe Vašej platby Vám zasielame Voucher (ubytovací preukaz), ktorý Vás oprávňuje čerpať objednané služby.

Darovať pobyt, je to možné?

Áno, je možné aby ste pobyt darovali. Telefonicky, e-mailom, alebo na našej webovej stránke vyplníte rezerváciu na pobyt, (Vaše meno, priezvisko, adresu, telefón a e-mail.) Pri rezervovaní uveďte poznámku, že je to darček a kam je potrebné zaslať voucher (ubytovací preukaz).

Bezpečnosť osobných údajov

Všetky osobné údaje a záznamy klientov sú plne chránené v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky o ochrane osobných údajov, najmä podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje nie sú predávané, poskytované, ani inak spracováváné pre potreby tretích strán (okrem CK, s ktorými cestujete) či následný predaj.

Kto sme?
Naša cestovná agentúraje zameraná na propagáciu a predaj relaxačných, liečebných wellness a programových pobytov v kúpeľoch a hoteloch  na Slovensku, V Českej republike a v Maďarsku.
Naša činnosť je ponuka, poradenstvo, a predaj služieb uvedených v ponukovom katalógu našej agentúry.

Best Travel tours s.r.o. predáva  zájazdy za rovnaké ceny ako samotný dodávatelia služieb a to vrátane zliav a vernostných programov. Máte tak možnosť na jednom mieste, bez listovania v rôzne koncipovaných katalógoch, bez akéhokoľvek rizika, porovnať a vybrať dovolenku presne podľa Vašich predstáv z denne aktualizovanej ponuky viac ako 4000 pobytov.

Má Vaša agentúra  konkrétne predajné miesto?

Áno, v Hurbanove, Komárňanská u. 104.

Prečo s Besttravel.sk?

  • Prinášame vysokú kvalitu cestovania
  • Aktualizovaná databáza (viackrát denne)
  • Porovnávame pre vás ponuky 92 cestovných kancelárií
  • Garancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii