Zľava na Last Minute Zájazdy

Prečo sa oplatí kúpiť last minute zájazdy?

Last minute zájazdy sú zájazdy na poslednú chvíľu. Slovné spojenie "last minute" prichádza z angličtiny a znamená "poslednú minútu" alebo "poslednú chvíľu". Zajázdy, ktoré si zakúpite tesne (1-2 týždne) pred odchodom na dovolenku, sú tzv. last minute pobyty,  Last minute zájazdy . Všimnite si, že last minute dovolenky majú nižšie ceny, ako tie ostatné! Takže dovolenku dostanete za akciovú cenu. Last minute zájazdy nájdete na stránke Last minute zájazdy 2014 aj podľa destinácie: http://www.besttravel.sk/Last_minute_Dovolenka

 

Prečo sú ceny dovoleniek mnohonásobne nižšie last minute?

Cestovné kancelárie potrebujú zaplniť kapacity daného pobytu a tým sa vyhnúť finančným stratám. Keď ešte majú niekoľko volných miest tesne pred odchodom, znížia ceny a takto sa vyhnú väčším stratám. Čím bližšie je dátum odchodu, tým nižšie klesajú ceny pobytu. Cena last minute zájazdu pre to môže byť až zlomok pôvodnej ceny pobytu.


Ako si najlepšie vybrať tú ideálnu dovolenku last minute?

Môžete mať sťastie a nájsť ideálnu last minute dovolenku snov náhodne. Najlepšie ponuky však nájdete, keď ste flexibilný. Stačí vedieť iba dátum dovolenky. Všetko ostatné môžete nechať na náhodu. 1-2 týždne pred dovolenkou si pozrite ponuky last minute zájazdov a vyberte si krajinu. Pozerajte denne, ako klesajú ceny pobytov a zarezervujte si miesto, keď cena je ideálna pre váš rozpočet. POZOR! Môže sa stať, že vybratý hotel/zájazd už bude vypredaný.


Kde nájdem najlepšie last minute ponuky?

Najlepšie last minute ponuky nájdete online, na stránkach Besttravel.sk. Nemusíte vyhľadávať hodiny alebo čítať katalógy. Last minute zájazdy (last minute dovolenka) najvačších CK nájkdete jednoducho, na jednom mieste!


Čo musíte vedieť pred kúpou last minute pobytu:

Ceny last minute zájazdov sú naozaj lacnejšie.

Last minute ponuka daného zájazdu štartuje väčšinou 1-2 týždne pred odchodom.

Hotely a služby nie sú horšie na last minute pobyte.